0507 414 8231

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Taşınma süreci, insanların en çok stres yaptıkları dönemdir. Bu süreç içerisine bir nakliyat hizmeti almak girer ve bu durumda kalitesiz firmalara güvenirseniz çabalarınız boşa gidebilir. İzmir şehiriçi nakliyat konusu, bu yazımızın ana maddesidir. Bu yazıda şehiriçi nakliyat konusunda bilmeniz gerekenleri anlatacağız. Öncelikle fiyat konusundan başlayalım.

 

İzmir Şehiriçi Nakliyat Fiyatları

Piyasada bazı nakliyat firmaları sizlere peşin fiyat sunarlar. İşte bu nakliyat firmalarından uzak durmanız gerekebilir. Nakliyat hizmeti, ön inceleme yapmadan fiyatlandırılamaz. Çünkü fiyata dahil olan unsurlar değişkenlik gösterebilir. Bu unsurların başında bulunduğunuz kat, eşya sayısı ve ağırlığı, eşyaların taşınma mesafesi gibi değerler gelir. Bu değerler her ev sahibi için farklılık gösterir ve bu nedenle eskpertiz incelemesi gerekebilir. Bu sayede taşınacak eşyalarla ilgili en yakın fiyat gün yüzüne çıkacaktır.

Şehiriçi Nakliyat İçin Asansörlü Taşımacılık

Eğer eşyalarınız büyükse ve kat sayısı da yüksekse o halde İzmir şehiriçi nakliyat konusunda asansörlü nakliyat hizmeti almanız yararınıza olacaktır. Büyük eşyaların elle taşınması, eşyalara zarar verebilir ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle eşyaların asansör aracılığıyla taşınması hem zamandan tasarruf yapmanızı sağlar hem de eşyalarınızı korur. Ancak asansörlü nakliyat hizmeti, normal nakliyat hizmetine göre fiyat farklılığı içerir. Bu duruma bir de kiralanan nakliyat asansörü girerse fiyat daha da kabarabilir. O nedenle bu hizmetten en uygun ücrette yararlanmak için nakliyat firmasının kullandığı asansörün kendine ait olması gerekir.

Şehiriçi Acil Eşya Taşımacılığı

Eğer eşyaların çok fazlaysa ve acilen taşınması gerekiyorsa mutlaka donanımlı bir İzmir şehiriçi nakliyat firmasıyla iletişime geçmeniz gerekir. Bu sayede geniş hacimli araçlarla eşyalarınız tek seferde ve hızlı bir şekilde taşınacaktır. Geniş araçlarımız, bu konuda sizlerin hizmetindedir. Ek olarak araç içerisinde nakliyata özel hazırlanmış alanlar yer almaktadır. Bu sayede farklı türdeki (kolay kırılabilen, ezilebilen) eşyalar için tam uygunlukta taşıma sağlanır. Eğer sizler de donanımlı ve kaliteli bir nakliyat hizmetinden uygun fiyata yararlanmak isterseniz kapımız sonuna kadar açıktır. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz. Böylece hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmeti gözlerinizle görebilirsiniz.

Bu makaleye oy verin!
[Total: 1 Average: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN