0507 414 8231

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılık

Gelişen teknoloji sayesinde ofis sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılık konusu ofis sahiplerinin en çok kafa yorduğu konulardan  birisidir. Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığından farklı bir konudur ve üzerinde durulması gerekir. Buna ek olarak ofis taşımacılığı mutlaka alanında uzman ekiplerce yapılmalıdır. Bu sayede taşımacılık sırasında başınıza gelebilecek sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

 

hanzade ofis taşıma hizmeti
hanzade ofis taşıma hizmetleri izmir
 

HIZLI İLETİŞİM: 0507 414 8231

Ofis Taşımacılık Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Ofisinizi taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İlk bilmeniz gereken şey, ofis taşımacılığının alanında uzman ekiplerce yapılması gerektiğidir. Bunun yanı sıra ofis taşımacılığı zorlu bir süreçtir. Özellikle de ofiste yer alan teknolojik eşyaların taşıması ve korunması ayrı bir dikkat unsurudur. İzmir’de ofis taşımacılık konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.

Kaçıncı katta olursa olsun İzmir ili içerisindeki tüm ofisleri uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte taşımaktayız. Bu nedenle asansör ve vinç gibi araçlardan destek alıyor ve bu hizmeti olabilecek en uygun fiyata yapıyoruz. Aynı zamanda monte ve demonte hizmetleri de sunuyoruz. Bu nedenle taşıma öncesi ya da sonrası ek efor sarf etmenize gerek kalmaz. Siz sadece arkanıza yaslanın, gerisini uzman ekip arkadaşlarımız tüm prosedürlere uyarak halletmektedir.

Ofis Taşımacılık Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat etmeniz gereken unsurların başında ofisinizin içerisindeki eşyalar yer alır. Bu nedenle ekiplerimiz ilk olarak ofisinizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların önceden tespitini yapar. Bu sayede taşıma koşulları belirlenir. Küçük ve kolay kırılabilir eşyalara karşı özel saklama hizmeti uygulanır ve bilgisayar, televizyon gibi teknolojik aletlerin taşınması konusunda hassasiyetli çalışılır. Eşyalar taşınacak olan adrese gönderilir ve isteğe bağlı olarak monte işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu hizmet süreci, güler yüzlü personeller aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşımacılık konusunda profesyonel destek almak zor değildir. Sadece bizimle iletişime geçmeniz ve ön tespit sonrası fiyat almanız gerekir. Böylece vakit kaybetmeden bir an önce nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Taşıma sırasındaki hıza siz de şaşıracaksınız. İzmir ili içerisinde her yere kesintisiz hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetten faydalanarak sizler de fiyatlı ofis taşımacılık konusunda gereksiz bedeller ödemek zorunda kalmazsınız.