0507 414 8231

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Karaburun Evden Eve Nakliyat

Karaburun Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü, uzmanlar tarafından hizmet verilen sektörlerden birisidir. Zira tek başınıza bir evi taşımak ne yazık ki kolay değildir. Bu nedenle özel makinelere ve araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Karaburun evden eve nakliyat olarak biz, tüm bu makinelere ve araçlara sahip olmanın ve sizlere profesyonel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz! Gelin şimdi bu makineler hakkında sizlere bilgiler verelim ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğiyle ilgili sizlere tavsiyeler sunalım.

 

karaburun evden eve nakliyat

 

Karaburun Evden Eve Nakliyat Asansörlü Hizmeti

6. ya da 7. katta mı kalıyorsunuz? Yaşadığınız binada asansör yok mu? Bu durumda endişelenmenize gerek yoktur. Karaburun evden eve nakliyat firması olarak sizlere asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde taşınması zor olan eşyalarınız, kısa bir süre içerisinde herhangi bir zarar görmeden kamyonlara yüklenir. Eğer bu taşımayı tek başınıza yapmak zorunda kalırsanız hem fiziksel açıdan sağlık sorunları yaşayabilir hem de eşyalarınıza zarar verebilirsiniz. Zira koltuk ve televizyon gibi büyük ya da ağır eşyalar, dar merdivenlerden aşağı indirilirse çok ciddi kazalar meydana gelebilir. Biz, özel durumlarda asansörlü nakliyat hizmeti vererek bu gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Karaburun Şehir içi Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusunda bir diğer önemli araç da kamyonlar dır. Bu kamyonlar, özel olarak dizayn edilmiştir ve taşınma sırasında sorunların önüne geçmek adına düzenlenmiştir. Kırılabilecek ya da taşınması sırasında zarar görebilecek hassas eşyalarınız, bu özel araçlarla taşınırken asla zarar görmezler. Çünkü araçlarımız, buna uygun olarak hazırlanmıştır. K3 belgeli yetkililerimiz, kanunlara uygun şekilde eşyalarınızı evden eve nakliyat hizmeti vererek taşımaktadır.

Eğer daha fazla bilgi ve ayrıntı almak istiyorsanız bu sizin en doğal hakkınız! Bizlere bir telefon kadar uzaksınız. Telefonla arayarak müşteri destek hattımıza bağlanabilir ve Karaburun evden eve nakliyat hizmeti konusunda tüm diğer bilgileri edinebilirsiniz. Ek olarak telefon üzerinden gerekli bilgileri vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için kaç oda eşyaya sahip olduğunuzu, kaçıncı katta yaşadığınızı, binada asansör olup olmadığını ve taşınacak mesafeyi söylemeniz yeterlidir. Bu bilgileri bizimle paylaştığınız zaman kısa bir süre içerisinde sizlere fiyat teklifi sunarız ve böylece donanımlı nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bu makaleye oy verin!
[Total: 1 Average: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN