0507 414 8231

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat

Teknoloji, günümüzde her alanda bizlere kolaylık sağlamaktadır. Özellikle de eşya taşıma konusunda asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızın sağlığını gözetmekteyiz. Bu yazımızda asansör ile nakliyat nedir, İzmir asansörlü nakliyat fiyatları ve asansörlü nakliyatın faydaları hakkında bilgiler vereceğiz.

 

İzmir Asansörlü Nakliyat Nedir?

Evlerinizde yer alan eşyalar bazen bina içinde taşınmamalıdır. Özellikle de beyaz eşyalar, dar merdivenlerden geçerken çizilmektedir. Bu nedenle eşyalarınızın mutlaka asansörlü nakliyatla bina dışından taşınması gerekmektedir. Bu sayede eşyalarınızın hasar görme durumu ortadan kaldırılır.
Binalara özel bir şekilde monte edilen asansör, büyük ve ağır eşyalarınızı kısa bir sürede aşağı indirir. Bu sayede yüksek katlarda yaşayan müşterilerin eşyaları hem kısa sürede taşınır hem de zarar görmez. İzmir asansörlü nakliyat hizmeti, günümüz teknolojisi sayesinde mümkündür ve bu hizmetle müşteri memnuniyeti artmaktadır.

Asansörlü Nakliyatın Faydaları Nelerdir?

İzmir’de evden eve nakliyat hizmeti sunarken bu hizmeti asansörlü bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu işlem hem sizler için hem de bizler için oldukça avantajlıdır. Peki nedir bu avantajlar? Hemen açıklayalım.
İlk olarak eşyaların güvenliği ön plana alınır. Merdivenlerde taşınan büyük eşyalar çizilmeye ve düşmeye meyillidir. Bu nedenle eşyalarınız taşınma sırasında kalıcı hasar görürler. Ancak bina dışından asansörle taşınan eşyalarınız bu hasardan uzak tutulur.
Bir diğer avantajı da eşyaların taşınması süresini kısaltmasıdır. Normalde 10 dakikada taşınabilecek bir eşya, asansör sayesinde 1-2 dakika içerisinde taşınır ve böylece taşıma işlemi kısa sürer. Aynı zamanda taşıma sırasında hem çalışma arkadaşlarımıza hem de diğer insanlara binen yük azalır. Bu nedenle asansörlü nakliyat hizmeti, kaliteli hizmet almak isteyen herkesin hakkıdır.
Biz, asansör ile nakliyat hizmeti vererek hem sizi hem de eşyalarınızı düşünüyoruz. Böylece sizler de kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyatın Fiyatları

Müşterilerin merak ettiği bir diğer durum da bu hizmetin fiyatıdır. Bu hizmet, bulunduğunuz kata bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle fiyat konusunda önceden bilgi almak gerekir. Bu bilgiler ışığında net bir fiyat ortaya çıkabilir. Eğer sizler de bu hizmetten faydalanmak ya da fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kaliteli ve ucuz hizmeti aynı anda alabilirsiniz.