0507 414 8231

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

İzmir evden eve nakliyat konusunda müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetin içerisinde eşya paketleme hizmetimiz de yer almaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde eşya taşıma konusunda kafanızın karışmasını engelliyoruz. Eşya paketleme konusunda sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizi zorlayan paketleme, monte ve demonte işlemlerini biz sizin için karşılıyoruz. Böylece taşınma konusunda yaşanan zorlukları bir nebze de olsa hafifletiyoruz.

İzmir’de Eşya Paketleme

Yüksek bedeller ödeyerek aldığınız eşyaların zarar görmesini sizler kadar biz de istemeyiz. Bu nedenle nakliyat konusunda en hassas olunması gereken aşamalardan birisi de eşya paketleme aşamasıdır. Bu aşamada eşyalar gerekli bir şekilde paketlenmelidir. İşinin ehli olmayan kişilerce paketlenen eşyalarınız zarar görmeye müsait durumda olacaktır. Bu nedenle bu eşyalar taşıma sırasında kırılabilir ya da ezilebilir. Eğer eşyalarının uzmanlarca paketlenirse zorlu yol koşullarında bile herhangi bir deformasyona maruz kalmaz. Gelin şimdi paketleme konusunda neleri bilmeniz gerekiyor onlara değinelim.

Eşya Paketleme Konusunda Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni aldığınız ve hassas mobilyalarınızın taşınması sırasında endişe ediyorsanız haklısınız. Sonuç olarak bu eşyalar çok dikkatli demonte edilmeli, paketlenmeli ve aynı hassasiyetle taşınmalıdır. Bu nedenle eşya paketleme konusunda uzuca kaçarak merdiven altı taşımacılık hizmetlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Bu dikkat etmeniz gereken en önemli husustur. Biraz tasarruf etmek isterken eşyalarınızın zarar görmesini istemezsiniz. Bu nedenle daha yüksek zararlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer eşyalarınız iyi paketlenmezse tam da bu durum başınıza gelebilir ve herhangi bir sigortalama işlemi yapılmamışsa mağdur olabilirsiniz.
Profesyonel şekilde paketlenen eşyalarınız taşıma esnasında da garantimiz altındadır. Beyaz eşyadan bilgisayarınıza kadar her ebattaki taşınacak eşyalarınız titizlikle paketlenmektedir. Kırılabilecek eşyalar ek işlemden geçer ve bu sayede eşyaların dışarıdan gelen darbelere karşı fazladan bir koruması olur. Nakliyat sırasında taşımacılık konusunda paketlemenin de önemi bilinmektedir. Bu nedenle paketleme konusunda gereken hassasiyeti en az sizler kadar göstermekteyiz. İyi paketlenmeyen eşyaların taşınması sırası fiziksel deformasyon yaşanması neredeyse kaçınılmazdır.
Bir diğer dikkat etmeniz gereken durum da fiyat konusudur. Eğer hem uygun fiyatla hem de kaliteli bir şekilde eşyalarınızı paketletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.