0232 262 6300

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Karaburun Evden Eve Nakliyat

Karaburun Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü, uzmanlar tarafından hizmet verilen sektörlerden birisidir. Zira tek başınıza bir evi taşımak ne yazık ki kolay değildir. Bu nedenle özel makinelere ve araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Karaburun evden eve nakliyat olarak biz, tüm bu makinelere ve araçlara sahip olmanın ve sizlere profesyonel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz! Gelin şimdi bu makineler hakkında sizlere bilgiler verelim ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğiyle ilgili sizlere tavsiyeler sunalım.

 

Hanzade Evden Eve Nakliyat

Müşteri Hizmetleri: (0232) 262 63 00

Gsm: 0530 231 6936

Gsm: 0507 085 1676

 

 

Karaburun Asansörlü Nakliyat Hizmeti

6. ya da 7. katta mı kalıyorsunuz? Yaşadığınız binada asansör yok mu? Bu durumda endişelenmenize gerek yoktur. Karaburun evden eve nakliyat firması olarak sizlere asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde taşınması zor olan eşyalarınız, kısa bir süre içerisinde herhangi bir zarar görmeden kamyonlara yüklenir. Eğer bu taşımayı tek başınıza yapmak zorunda kalırsanız hem fiziksel açıdan sağlık sorunları yaşayabilir hem de eşyalarınıza zarar verebilirsiniz. Zira koltuk ve televizyon gibi büyük ya da ağır eşyalar, dar merdivenlerden aşağı indirilirse çok ciddi kazalar meydana gelebilir. Biz, özel durumlarda asansörlü nakliyat hizmeti vererek bu gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.

 

Karaburun Şehiriçi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusunda bir diğer önemli araç da kamyonlardır. Bu kamyonlar, özel olarak dizayn edilmiştir ve taşınma sırasında sorunların önüne geçmek adına düzenlenmiştir. Kırılabilecek ya da taşınması sırasında zarar görebilecek hassas eşyalarınız, bu özel araçlarla taşınırken asla zarar görmezler. Çünkü araçlarımız, buna uygun olarak hazırlanmıştır. K3 belgeli yetkililerimiz, kanunlara uygun şekilde eşyalarınızı evden eve nakliyat hizmeti vererek taşımaktadır.

Eğer daha fazla bilgi ve ayrıntı almak istiyorsanız bu sizin en doğal hakkınız! Bizlere bir telefon kadar uzağınızdasınız. Telefonla arayarak müşteri destek hattımıza bağlanabilir ve Karaburun evden eve nakliyat hizmeti konusunda tüm diğer bilgileri edinebilirsiniz. Ek olarak telefon üzerinden gerekli bilgileri vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için kaç oda eşyaya sahip olduğunuzu, kaçıncı katta yaşadığınızı, binada asansör olup olmadığını ve taşınacak mesafeyi söylemeniz yeterlidir. Bu bilgileri bizimle paylaştığınız zaman kısa bir süre içerisinde sizlere fiyat teklifi sunarız ve böylece donanımlı nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

07 Ocak 2019
91 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp WhatsApp'tan Teklif Alın