0232 262 6300

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Çamdibi Evden Eve Nakliyat

Çamdibi Evden Eve Nakliyat

İzmir’de yaşayan ev sahipleri, bazı nedenlerden dolayı eşyalarını taşımak durumunda kalırlar ve bu nedenle çamdibi evden eve nakliyat firması arayışına girerler. Ancak her şey nakliyat firmasında bitmez. Bu nedenle sizin de nakliyat firmalarını çağırdığınız sırada yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemleri yaparak yorucu ve stresli olan eşya taşıma işlemini daha basit bir şekilde halledebilirsiniz. İlk olarak eşyalarınızın paketlemesini mümkünse kendiniz yapın ve eşyalarınızı listeleyerek kaydedin. Bu sayede hangi eşyalardan kaç tane olduğunu ve hangi eşyaların nasıl monte edileceğini en iyi siz bilirsiniz. Liste yaparken şu başlıkları göz önünde bulundurarak altına eşyaların adlarını yazabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda eşyaların kaybolmasının da önüne geçmektedir.

 

Müşteri Hizmetleri: (0232) 262 63 00

Gsm: 0530 231 6936

 

 

Çamdibi Nakliyat

Beyaz eşyalar, mutfaktaki eşyalar, salonda yer alan eşyalar, banyoda bulunan eşyalar, diğer odalardaki eşyalar, değerli ve kolay zarar görebilecek eşyalar, gereksiz ya da atılacak eşyalar, kıyafetler… Tabi bu liste uzar gider ve bizim size sunduğumuz liste örnektir. Bu sayede eşyalarınızı kategorilerine göre sıralayabilirsiniz. Hem eşya takibiniz kolay olur hem de taşıma sırasında daha dikkatli olunur. Özel eşyalarınızı yanınıza almayı ihmal etmeyin. Her ne kadar eşyalarınız bizimle güvenle taşınsa da nakliyat sırasında lazım olabilecek eşyalarınızı ve aynı zamanda kişisel eşyalarınızı yanınızda bulundurun. Diğer eşyalarınız ise istediğiniz eve kolayca taşınacaktır.

 

Çamdibi Evden Eve Nakliyat Sırasında Neler Yapmalı?

Eşyaların eve taşınması sırasında eşya yerleşimi planı yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede hangi eşya nereye yerleştirilecek hem daha çabuk karar verilir hem de eşyaların montesi sırasında bizden daha kolay yardım alabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak müşterilerimize eşya paketleme, eşya montesi ve eşya demontesi hizmeti de sunuyoruz. Yani isterseniz bizimle iletişime geçtikten sonra hiçbir şeye elinizi bile sürmeyebilirsiniz. Bu konuda tercih tamamen size aittir. Çamdibi evden eve nakliyat konusunda şehiriçin nakliyat yaptığımız gibi şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Tabi fiyat, eşyaların nakledileceği mesafenin uzamasına bağlı olarak değişse de müşterilerimizin bütçesine uygun teklifler sunuyoruz. Eğer siz de teklif almak ve aklınızda kalan soru işaretlerini gidermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp WhatsApp'tan Teklif Alın