0232 262 6300

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon İndirimi
Evden eve nakliyat hizmetlerimizde 7 gün öncesinden randevu alın %5 indirimli taşının

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Taşımacılık konusunda merak edilen konulardan birisi de parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel kelimesi anlamı bakımından bütün olmayan şeyleri temsil eder. Bu nedenle parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılığı olarak bilinmektedir. Gelin şimdi detaylarına bir göz atalım. Nakliyat sektöründe eşya taşımacılığı farklı alanlara ayrılmıştır. Bu alanlardan birisi de parça eşya taşımacılığıdır. Genel olarak, aynı güzargahtaki eşyaların aynı araçla parça olarak taşınması şeklinde niteleyebiliriz. Bu durumda taşıma konusunda ekonomik çözümler sağlanmaktadır. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu taşımacılık yöntemi, aynı güzergaha gidecek olan eşyaların aynı araçta taşınmasını sağlar. Bu durumda önemli olan konu parsiyel yüktür. Bu sayede araçtaki eşya yükü, belirtilen seviyelerde taşınabilir.

 

Müşteri Hizmetleri: (0232) 262 63 00

Gsm: 0530 231 6936

 

Parsiyel Taşımacılık Konusunda Yük Hesaplaması

Parsiyel taşımacılık hakkında bilinmesi gereken en temel hususun eşyaların ağırlığı olduğunu söylemiştik. Ağırlığın yanı sıra eşyanın hacmi de taşıma konusunda bilinmesi gerekenlerdendir. Parsiyel yük; en boy, yükseklik ve adet değerlerinin çarpılmasıyla ölçülür. Bu ölçme işleminde kullanılan hesaplamalar metreküp, kilo ve Iademetre üzerinden yapılmaktadır. Parsiyel taşımacılığında en sık tercih edilen taşıma biçimi karayolu taşımacılığıdır. Böylece eşyalarının daha ekonomik ve daha hızlı taşınmaktadır. Bunun yanı sıra havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı da parsiyel taşımacılık için uygundur. Ancak gerek maliyet gerekse kolaylık bakımından karayolu daha sık tercih edilir.

 

İzmir’de Parsiyel Taşımacılık

Eğer sizler de parsiyel taşımacılık konusunda destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde İzmir’in dört bir yanına parsiyel taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda yüksek kalite ve uygun fiyatı bir arada bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimizle eşyalarınızı büyük bir değerle taşıyoruz. Hepimizin bildiği gibi eşya taşıma sırasında dikkat ve profesyonellik çok önemlidir. Biz, gereken yetkinliğe sahip olarak bu hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Dayanıklı araçlarımızla eşyalarınız tüm gerekliliklere uygun bir şekilde taşınır ve istediğiniz sürede istediğiniz adrese teslim edilir. Parça eşya taşımacılığında kendimize olan güvenimizle yıllardır bu hizmeti gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyetimiz de bu durumun bir göstergesidir. Fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp WhatsApp'tan Teklif Alın